BURSA DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI İHTİSAS KULÜBÜ

2019 YILI FAALİYET PROGRAMI

 

NO FAALİYETİN ADI YERİ TARİHİ
1 AĞRI VE DEMAVEND DAĞLARI SUNUMU YERLEŞKE 10 Ocak
2 DOBURCA – SÜLEYMANİYE – MAKSEM YÜRÜYÜŞÜ ULUDAĞ 13 Ocak
3 ULUDAĞ BÜYÜK ZİRVE BUDAK-DEDAK ORTAK TIRMANIŞI ULUDAĞ 12-13 Ocak
4 KAZBEK – ELBRUZ – PEAK LENİN DAĞLARI SUNUMU YERLEŞKE 17 Ocak
5 ÇARDAK SEKİ KAMPI-TEFERRÜÇ     ULUDAĞ 19-20 Ocak
6 ULUDAĞ KAR ÇUKURU TEKNİK ROTA TIRMANIŞI ULUDAĞ 26-27 Ocak
7 NEPAL – EVEREST – ANNAPURNA SUNUMU YERLEŞKE 28 Ocak
8 ULUDAĞ KARÇUKURU TEKNİK ROTA TIRMANIŞI ULUDAĞ 02-03 Şubat
9 DAĞCILIK GELİŞİM EĞİTİMİ YERLEŞKE 04 Şubat
10 DAĞCILIK GELİŞİM EĞİTİMİ YERLEŞKE 07 Şubat
11 KIŞ GELİŞİM UYGULAMALI EĞİTİM ULUDAĞ 09-10 Şubat
12 DAĞCILIK GELİŞİM EĞİTİMİ YERLEŞKE 11 Şubat
13 DAĞCILIK GELİŞİM EĞİTİMİ YERLEŞKE 14 Şubat
14 KIŞ GELİŞİM UYGULAMALI EĞİTİM ULUDAĞ 16-17 Şubat
15 ALADAĞLAR’DA TIRMANIŞ (BELİRLENECEK) NİĞDE 15-17 Şubat
16 TEFERRÜÇ – ZEYNİLER – ÇOBANKAYA ULUDAĞ 24 Şubat
17 HASAN DAĞI TIRMANIŞI AKSARAY 22-24 Şubat
18 ULUDAĞ AYNALI GÖL TEKNİK ROTA TIRMANIŞI ULUDAĞ 02-03 Mart
19 KIŞ GELİŞİM UYGULAMALI EĞİTİM ULUDAĞ 02-03 Mart
20 ULUDAĞ KAR ÇUKURU TEKNİK ROTA TIRMANIŞI ULUDAĞ 10 Mart
21 ALADAĞLAR’DA TIRMANIŞ (BELİRLENECEK) NİĞDE 15-17 Mart
22 KAZ DAĞLARI ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA TIRMANIŞI BAYRAMİÇ 23-24 Mart
23 KAYA EĞİTİMİ NARLIDERE 24 Mart
24 ULUDAĞ K. ZİRVE TIRMANIŞI ULUDAĞ 24 Mart
25 KAYA EĞİTİMİ NARLIDERE 31 Mart
26 ERCİYES TIRMANIŞI KAYSERİ 05-07 Nisan
27 OTELLER – KIRAN YAYLA- ALAÇAM GEÇİŞİ ULUDAĞ 13-14 Nisan
28 GEYİKBAYIRI KAYA TIRMANIŞI ANTALYA 20-21 Nisan
29 NARLIDERE – SÖLÖZ GEÇİŞİ BURSA 20-21 Nisan
30 TEFERRÜÇ – ÇOBANKAYA – TEFERRÜÇ ULUDAĞ 21 Nisan
31 KETENLİK – ARAS – K. ZİRVE – OTELLER ULUDAĞ 28 Nisan
32 GELEMİÇ KAYA TIRMANIŞI GELEMİÇ 27-28 Nisan
33 KÖMÜRSU YAYLASI KEŞİF FAALİYETİ DOMANİÇ 04- 05 Mayıs
34 YÜRÜYÜŞ ULUDAĞ 12 Mayıs
35 ULUDAĞ BÜYÜK ZİRVE GENÇLİK TIRMANIŞI ULUDAĞ 18-19 Mayıs
36 YÜRÜYÜŞ ULUDAĞ 26 Mayıs
37 OTELLER – ALLIKAYA BÖLGESİ KEŞİF FAALİYETİ ULUDAĞ-ALLIKAYA 04-09 Haziran
38 EĞRİGÖZ DAĞI KÜTAHYA 08-09 Haziran
39 KARAKAYALAR KAYA TIRMANIŞI ESKİŞEHİR 15-16 Haziran
40 ALADAĞLAR ZİRVE TIRMANIŞLARI NİĞDE 22-29 Haziran
41 KATIRLI DAĞLARI KEŞİF YÜRÜYÜŞÜ BURSA 30 Haziran
42 KAYA TIRMANIŞI NARLIDERE 30 Haziran
43 BÜYÜK DELİLLER –  BÜYÜK ZİRVE – OTELLER ULUDAĞ 07 Temmuz
44 BARAKLI – K. BOĞAZOVA – BALABANCIK-KIRAN-ALAÇAM GEÇİŞİ ULUDAĞ 13-14 Temmuz
45 MEZİTLER BÖLGESİ KEŞİF FAALİYETİ İNEGÖL 20-21 Temmuz
46 GEYVE KAYA TIRMANIŞI SAKARYA-GEYVE 27-28 Temmuz
47 SAKLIKAYA KAYA ÇALIŞMASI ULUDAĞ SAKLI GÖL 27-28 Temmuz
48 ULUDAĞ KİLİMLİ GÖL-B ZİRVE – ALAÇAM GEÇİŞİ ULUDAĞ 03-04 Ağustos
49 KAFKAS DAĞLARINDA TIRMANIŞLAR GÜRCİSTAN 10-18 Ağustos
50 KAÇKAR DAĞLARI ZİRVE TIRMANIŞI VE DAĞ GEÇİŞİ RİZE 19-25 Ağustos
51 KAÇKAR DAĞLARI DAĞ GEÇİŞLERİ VE KEŞİF FAALİYETİ RİZE 10-25 Ağustos
52 MAKSEM – SÜLEYMANİYE – GÖLCÜK ULUDAĞ 25 Ağustos
53 OTELLER –  K.BOĞAZOVA – KOCAYAYLA – KELES GEÇİŞİ ULUDAĞ 31 Ağu-1 Eylül
54 BUDAKKAYA KAYA ÇALIŞMASI ULUDAĞ 07-08 Eylül
55 ÇATAL DAĞI MUSTAFAKEMALPAŞA 15 Eylül
56 TEFERRÜÇ – KADIYAYLA –  MAKSEM ULUDAĞ 22 Eylül
57 ULUDAĞ SIRT HATTI – EPÇELER ARASI KEŞİF FAALİYETİ ULUDAĞ 28-29 Eylül
58 GELEMİÇ KAYA TIRMANIŞI GELEMİÇ 29 Eylül
59 NARLI – DELMECE YAYLA – TEŞVİKİYE GEÇİŞİ BURSA-YALOVA 05-06 Ekim
60 OTELLER – SAKLIGÖL – SAİTABAT ULUDAĞ 12-13 Ekim
61 YÜRÜYÜŞ ULUDAĞ 20 Ekim
62 ALAÇAM-GÖLLER-ZİRVE-OTELLER CUMHURİYET TIRMANIŞI ULUDAĞ 28-29 Ekim
63 23. LATİF OSMAN ÇIKIGİL ANMA TIRMANIŞI ULUDAĞ 02-06 Kasım
64 TEFERRÜÇ – SARIALAN – TEFERRÜÇ ULUDAĞ 24 Kasım
65 KATIRLI DAĞLARI YÜRÜYÜŞÜ BURSA 24 Kasım
66 ATLAS KÖYÜ YÜRÜYÜŞÜ ULUDAĞ 01 Aralık
67 ULUDAĞ KÜÇÜK ZİRVE TIRMANIŞI ULUDAĞ 08 Aralık
68 ALLAHUEKBER DAĞI SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ ANMA TIRMANIŞI SARIKAMIŞ 20-23 Aralık
69 ULUDAĞ GÖLCÜK KAMPI ULUDAĞ 21-22 Aralık